HakkımızdaStar Çiğköfte | Parseller / İSTANBUL

Firmamız 2000 yılında İstanbul Parseller'de kurulmuştur. Adıyaman'lı Mehmet Usta tarafından kurulan Star Çiğ Köfte; etsiz çiğköfte sektöründe Avcılar / Parseller'deki ilk firmalardandır. Tamamen doğal katkısız imalat yapmaktayız. Kaliteli ürün ve gıda güvenliğinden ödün vermeden müşteri memmuniyetini ön planda tutarak en iyi, en doğal ve kaliteli ürün elde edilmesi birinci önceliğimizdir. Firmamız imalathane kurulumu tescil ve sertifikaların tamamlanmasıyla franchising sistemi ile bayilikler vermektedir. Ayrıca ürünlerimiz Kalite Mühendisleri kontrolünde, özel olarak üretilmektedir.

Anadolu mutfağının bu güzide lezzetini, uluslararası standartlara makul olarak üreten kuruluşumuz üretim ve hizmet alanında gerekli bütün hijyen standartlarını çiğ köfte sektörüne kazandırarak, genel gıda segmentinde çiğ köftenin konumunu bir adım öteye taşımıştır. 4000 Yılı aşkın bir zamandır ülkemiz topraklarında var olan bu tadı, modern dünyanın kurumsal prensipleri ile harmanlayarak yurt içinde ve yurt dışında bir yemek kültürü olarak yer edinmesini sağlamayı misyon edinmiş olan Star Çiğköfte, tercübe halkasına eklemektedir.

Emin adımlarla, kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz...

Hakkımızda

Bende Star Çiğköfte ailesine katılmak istiyorum!    Hemen Form Doldur

Star Çiğköfte

Star Çiğköfte!

Ürünlerimiz günlük ve taze üretim yapılarak tüketime sunulmaktadır...

Çiğköfte lezzet durağımızda, özel malzemeler kullanılmaktadır, en hızlı ve en iyi hizmet mantığı ile sunum yapılmaktadır...

Sertifikalarımız

Sertifikalıyız!
Sertifikalıyız!
Sertifikalıyız!
Sertifikalıyız!
Sertifikalıyız!
Sertifikalıyız!
Sertifikalıyız!
Sertifikalıyız!
Sertifikalıyız!

İletişim

   info@starcigkofte.com.tr

   +90 212 428 62 05

   +90 537 799 50 28

   Parseller Star Çiğköfte Ana Şube
İstiklal Caddesi, No:70
Parseller, Avcılar / İstanbul


Diğer Şube İletişim ve Adresleri